ГоворунОк

Основна інформація

Статус:

Логопедичний центр

Напрямки роботи:

Афазія, Дизартрія, Дислалія, Заїкання, Ринолалія

Вікові групи:

Діти 1-3 роки, Діти 4-5 роки, Діти 6-7 років, Школярі 1-4 класів, Школярі 9-11 класів

Опис

"ГоворунОк" в Одесі - не просто розвиваючий центр для дітей з 2-х років. Це спеціалізований центр розвитку і корекції дитячого мовлення, гармонійного і своєчасного розвитку дитини відповідно до його віку.

Головне завдання фахівців полягає в тому, щоб допомогти діткам почати розмовляти і робити це правильно, допомогти виправити дефекти мови, які з віком можуть викликати скутість і сором в спілкуванні.

Фахівці Центру "ГоворунОк" дбають про те, щоб діти успішно і легко долали складнощі спілкування, комунікації, вимови та формулювання думок.

Розвиваючі заняття в комплексі знайомлять дитину з творчістю, рахунком, математикою і листом. Розвивають пам'ять, увагу, логіку, мислення, уяву, спостережливість, розширюють кругозір і уявлення про навколишній світ, словниковий запас. Заняття проводяться в ігровій формі з урахуванням індивідуальних і вікових особливостей кожної дитини.

Центр працює щодня, крім неділі, з 09: 00 до 21: 00. Розклад групових занять можна дізнатися на офіційному сайті центру або по телефону у адміністратора. Про час індивідуальних занять ви домовляєтеся безпосередньо з викладачем.

Відгуки

Підтвердіть розміщення відгука!

На вказану електронну пошту ми відправили лист
для підтвердження відгука.
Якщо Ви не бачите лист, перевірте папку Спам

Зв'язатися з репетитором

Для зв'язку з репетитором, залиште свої контактні дані
Номер телефону

Дякую за заявку!

Репетитор отримає Вашу заявку на електронну пошту і зв'яжеться з Вами найближчим часом