Мария Гладковська

Основная информация

Возраст:

27 лет

Образование:

РДГУ

Факультет: Педагогический

Квалификация: Лопед

Статус:

Логопед

Направление работы:

Постановка звуков, Дислалия, Заикание, ФФН (фонетико-фонематическое недоразвитие), Дисграфия, Дислексия, Логоритмика

Возрастные группы:

Дети 4-5 лет, Дети 6-7 лет, Школьники 1-4 классов, Школьники 9-11 классов, Взрослые, Школьники 5-8 классов

Отзывы6

Сортировать по
Ірена

Хочу подякувати Марії Василівні за цікаві і корисні заняття.Кваліфікований педагог,вміє чудово працювати з дітками.З перших занять помітні суттєві результати.Мій син і я дуже задоволені.Дякую

19 января 2024
Ольга

Висловлюємо щиру вдячність Марії Василівні за індивідуальний підхід до дитини,цікаві та веселі заняття.Марія дуже кваліфікований спеціаліст.

16 января 2024
Марія

Щиро дякуємо Марії Василівні,яка знайшла швидко підхід до дитини та старалась на результат.Заняття проходили цікаво,весело...Марія дуже кваліфікований спеціаліст і приємна людина.

16 января 2024
Юлія

Марія дуже кваліфікований, дуже уважний та дуже терплячий логопед. Ми дуже їй вдячні. Знаю, що батькам це важливо, тому опишу наш досвід. Ми почали займатися у вересні 2022 року, коли доньці було 5 років та 4 місяці. Займалися в Zoom. Ми з Харкова, тому для нас це був ідеальний формат занять. З Марією легко домовитися про час занять, вона завжди готова йти на зустріч. В мене була мета не тільки постановка правильної вимови звуків у доньки, але й розвиток навичок спілкування українською. Саму вимову ми поставили достатньо швидко, але потім ми продовжили заняття. Бо вона так цікаво розробляє заняття. Індивідуальний підхід, улюблені герої з мультиків, яскраві та різноманітні завдання. Дитина у захваті і час пролітає як мить. Ще великий плюс, що це реально класна підготовка до школи в умовах війни, коли навчання у школі дистанційне. Донька навчилася працювати з ноутбуком, підключатися до Zoom, у Zoom виконувати завдання. Я дуже вдячна Марії за приділений час, увагу, турботу. Тепер моя донька має ідеальну вимову, вміє спілкуватися з людиною як із вчителем, гарно читає. Цей рік промайнув дуже швидко та цікаво для дитини завдяки заняттям! Раджу всім. З великою повагою до Марії це пишу. Абсолютно відверто. Відмінний логопед, супер педагог!!!

28 августа 2023
Борис

Марія,хотіли би вам висловити велику вдячність за те,що допомогли нашій Веронічці гарно і чітко розмовляти,ще й за такий короткий термін.Тепер вона говорить всі звуки,ще інколи по звичці забуває,але ми стараємось виправляти.Ви є дійсно професіонал своєї справи,велике вам спасибі)Якщо комусь буде потрібно ,то буду рекомендувати тільки Вас)

05 августа 2023
KORBYLO OLENA

Марія молодець 💙💛 Я дуже вами задоволення...

03 мая 2023
Подтвердите размещение отзыва!

На указанную электронную почту мы отправили письмо
для подтверждения отзыва.
Если Вы не видите письмо, проверьте папку Спам

Связаться с репетитором

Для связи с репетитором, оставьте свои контактные данные
Номер телефона

Спасибо за заявку!

Репетитор получит Вашу заявку на электронную почту и свяжется с Вами в ближайшее время