Ваш логопед

Основна інформація

Статус:

Логопедичний центр

Напрямки роботи:

Алалія, Афазія, Брадилалія, Дизартрія, Дисграфія, Дислалія, Дислексія, Заїкання, ЗМР, ЗНМ, Ринолалія, ФНР (фонетичний недорозвиток мови), ФФН (фонетико-фонематичний недорозвиток)

Вікові групи:

Діти 1-3 роки, Діти 4-5 роки, Діти 6-7 років, Школярі 1-4 класів

Опис

Профільний центр з розвитку мовлення Кривий Ріг - ми спеціалізуємося на логопедії, дефектології, психології та нейропсихології.
Наша діяльність спрямована на усунення всіх видів мовних порушень у дітей від 1,5 років і дорослих. У своїй роботі ми спираємося на класичну дефектологію, а також застосовуємо адаптовані зарубіжні методики.

Робота з дитиною починається з обстеження, на якому виявляються всі наявні мовні проблеми.
Потім визначаються напрямки корекційної роботи, підбирається найбільш зручний час для проведення занять, які зазвичай проходять 2 рази на тиждень або при необхідності, частіше.

У нашому центрі проходять як індивідуальні, так і групові заняття. У ранньому віці рівень розвитку дітей відрізняються дуже сильно. Заняття один на один з фахівцем дозволяють приділити максимальну увагу дитині і його стану, знайти до нього підхід і вести роботу найбільш якісно і результативно.

Урок у логопеда, корекційного педагога триває 30 хвилин. Однак це не в якій мірі не нагадує класичні уроки в школі. Так як значна частина наших відвідувачів-маленькі діти, всі заняття проводяться в ігровій формі. Це дозволяє не тільки утримувати їх інтерес і увагу, але і дає можливість відчувати себе вільно і впевнено. Старші діти займаються більш "академічним" чином - із завданнями і вправами. Однак на заняттях передбачена часта зміна видів діяльності для того, щоб діти не втомлювалися і не працювали в напрузі.

Відгуки

Підтвердіть розміщення відгука!

На вказану електронну пошту ми відправили лист
для підтвердження відгука.
Якщо Ви не бачите лист, перевірте папку Спам

Зв'язатися з репетитором

Для зв'язку з репетитором, залиште свої контактні дані
Номер телефону

Дякую за заявку!

Репетитор отримає Вашу заявку на електронну пошту і зв'яжеться з Вами найближчим часом