Олени Воскобойник

Основна інформація

Статус:

Логопедичний центр

Напрямки роботи:

Алалія, Афазія, Брадилалія, Дизартрія, Дисграфія, Дислалія, Дислексія, Заїкання, ЗПР, ЗМР, ЗНМ, Ринолалія, Стерта дизартрія, ФФН (фонетико-фонематичний недорозвиток)

Вікові групи:

Діти 1-3 роки, Діти 4-5 роки, Діти 6-7 років, Школярі 1-4 класів

Опис

Корекційні заняття в логопедичному центрі проводяться за авторською методикою в індивідуальній навчально-ігровій діяльності дітей з елементами логоритміки розвиваючого та оздоровчого напрямку. Тривалість індивідуальних занять - 45 хв.

Елементи логоритміки на заняттях реалізуються через руху у взаємозв'язку з промовою при використанні найпростіших прийомів самомасажу, гімнастики для очей, загальної моторики (голови, корпусу, рук, ніг) і дрібної.

Корекційно-логопедичні заняття ґрунтуються тільки на живій мові, яка набагато ефективніше будь-яких відео-аудіо матеріалів і допомагає дитині відчувати лексико-граматичні взаємозв'язки на спеціальному рівні спілкування. Так як в мові дитини можуть виникати помилки, а вони виправляються впливає особою (педагогом). Неодноразове повторення виправленого слова запам'ятовується дітьми і надалі правильно використовується.

Відгуки

Підтвердіть розміщення відгука!

На вказану електронну пошту ми відправили лист
для підтвердження відгука.
Якщо Ви не бачите лист, перевірте папку Спам

Зв'язатися з репетитором

Для зв'язку з репетитором, залиште свої контактні дані
Номер телефону

Дякую за заявку!

Репетитор отримає Вашу заявку на електронну пошту і зв'яжеться з Вами найближчим часом