New-Life

Основна інформація

Статус:

Логопедичний центр

Напрямки роботи:

Алалія, Афазія, Брадилалія, Дизартрія, Дисграфія, Дислалія, Дислексія, Заїкання, ЗМР, ЗНМ, Ринолалія, ФНР (фонетичний недорозвиток мови), ФФН (фонетико-фонематичний недорозвиток)

Вікові групи:

Діти 1-3 роки, Діти 4-5 роки, Діти 6-7 років, Школярі 1-4 класів, Школярі 9-11 класів, Студенти, Дорослі

Опис

Грамотно і красиво говорити в наш час-вміння, яке стане в нагоді завжди і скрізь, допоможе домогтися успіхів у будь-якій сфері діяльності! У ранньому віці закладаються основи будови нашої мови. Дуже важливо звертати увагу на особливості розвитку мовлення дитини, адже всім батькам хочеться бачити своє чадо успішним і грамотним. Для цього і існує наш логопедичний кабінет "New-Life" в м.Кривий Ріг.

На щастя, наші фахівці допомагають не тільки малюкам, а й людям будь-якого віку. Не варто сильно засмучуватися, якщо ви звернули увагу на проблему не відразу. Все ще можна виправити. Немає нічого неможливого.

Ми пропонуємо спеціалізовані заняття з індивідуальним підходом і програмою для кожної дитини і дорослого. Наші фахівці допоможуть домогтися правильної мовної картини, поліпшити лексичну і граматичну складову мови і підкоригувати її.

Відеопрезентація

Відгуки

Підтвердіть розміщення відгука!

На вказану електронну пошту ми відправили лист
для підтвердження відгука.
Якщо Ви не бачите лист, перевірте папку Спам

Зв'язатися з репетитором

Для зв'язку з репетитором, залиште свої контактні дані
Номер телефону

Дякую за заявку!

Репетитор отримає Вашу заявку на електронну пошту і зв'яжеться з Вами найближчим часом