Логопедушка

Основна інформація

Статус:

Логопедичний центр

Напрямки роботи:

Алалія, Дизартрія, Дисграфія, Дислалія, Дислексія, Заїкання

Вікові групи:

Діти 1-3 роки, Діти 4-5 роки, Діти 6-7 років, Школярі 1-4 класів

Опис

Навчання дошкільнят і школярів, корекційні заняття, виправлення дефектів звуковимови

Шановні мами і тата! Якщо вашій дитині виповнилося 5 років і ви чуєте,що його мова не зовсім досконала - це привід звернутися на консультацію до фахівця. Досвідчений логопед підкаже, які вправи виконувати дитині для розвитку артикуляційного апарату, поставить потрібні звуки і поступово допоможе дитині ввести їх в мову! Досвід роботи з дошкільнятами та школярами - 5 років.

Діагностика та усунення порушень звуковимови і загального ладу мови (звуко-складова структура, граматичний лад мови, словниковий запас, зв'язне мовлення). Діагностика та усунення ФФНР (фонетико-фонематичне недорозвинення мови); ОНР (загальне недорозвинення мови); дислалії; дизартртіі. Виявлення, корекція і попередження мовного недорозвинення на ранніх етапах — від 3 років і усунення затримки мовного розвитку. Логомасаж формування лексико-граматичного ладу мовлення дітей дошкільного віку. Перед школою: постановка звуків, відпрацювання вимови, автоматизація, диференціація звуків.

Заняття можуть проходити як на території логопеда, так і на території учня за домовленістю. Вартість занять в залежності від віку дитини і мовного порушення.

Відгуки

Фотографії 2

Підтвердіть розміщення відгука!

На вказану електронну пошту ми відправили лист
для підтвердження відгука.
Якщо Ви не бачите лист, перевірте папку Спам

Зв'язатися з репетитором

Для зв'язку з репетитором, залиште свої контактні дані
Номер телефону

Дякую за заявку!

Репетитор отримає Вашу заявку на електронну пошту і зв'яжеться з Вами найближчим часом